Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: komunikat Rektora w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym 2020/2021
Notice for: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej
Date of publication: 8/31/2020
Date of validity: 11/14/2020
Contents:
        Szanowni Państwo,

Nowy Rok Akademicki zbliża się wielkimi krokami. Przygotowujemy się do organizacji zajęć śledząc informacje dotyczące pandemii Covid-19. Na podstawie aktualnych danych można wnioskować, że wzrost zachorowań w ostatnim czasie nie pozwala bezpiecznie prowadzić zajęć w salach.

W trosce o bezpieczeństwo zarówno Wykładowców jak i Studentów podjęliśmy decyzję, że co do zasady zajęcia w semestrze zimowym będą odbywać się przede wszystkim online - synchronicznie. Jedynie przedmioty o charakterze praktycznym będą się odbywać, w ograniczonym zakresie, z uwzględnieniem wszelkich wytycznym sanitarnych, na sali. Nasze doświadczenia z ostatniego semestru pokazały, że potrafimy sprawnie korzystać z nowych technologii. Jestem przekonana, że dzięki zaangażowaniu i zdobytym dotychczas doświadczeniom zajęcia w nadchodzącym semestrze będą przeprowadzone efektywnie.

Pragnę jednocześnie wyrazić słowa podziękowania i uznania dla Państwa za szybkie dostosowanie się nowych warunków, które umożliwiło nam sprawne przeprowadzenie zajęć w ubiegłym semestrze. Udowodniliście Państwo, że bliskie są Wam wartości, które świadczą o wyjątkowości naszej społeczności i które budują atmosferę naszej Uczelni.

Aktualnie Dział Planowania kończy opracowywać plan zajęć na kolejny semestr. W obecnych warunkach było to bardzo trudne zadanie. Przygotowując harmonogram zajęć Dział Planowania starał się uwzględniać utrudnione warunki przed jakimi wszyscy stajemy wynikające z godzenia zobowiązań zawodowych i naukowych z życiem rodzinnym.

Naszym priorytetem jest kształcenie studentów na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznych warunków edukacji. Ufam, że wszyscy dołożymy wszelkich starań, aby to było możliwe.

 Z wyrazami szacunku, 
Rektor Uczelni prof. Magdalena Sitek
      
Author: Zawadka Beata
Wirtualny Dziekanat WSGE i WSNS v. 4.3.0 b23 Copyright (c) 2020 APR System