Information about cookies

Close [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Main site  
Main site Notice
Notice
Subject: test językowy - zwolnienie z uczęszczania na lektoraty - studenci z Józefowa
Notice for: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie
Date of publication: 9/9/2017
Date of validity: 10/23/2017
Contents:
        
        Szanowni Państwo. 
 istnieje możliwość napisania testu z wybranego języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski). Uzyskując pozytywną ocenę z testu, będziecie Państwo zwolnieni z obowiązku uczęszczania na lektoraty przez cały okres studiów - studia licencjackie 3 lata, studia magisterksie 2 lata. 

Test językowy jest na poziomie : studia I stopnia (licencjackie) – B2, studia II stopnia (magisterskie) – B2+.

Studenci wyższych semestrów nie muszą podchodzić ponownie do testu. Czyli jeśli student - z obecnego 3 semestru - pisał test na początku roku akademickiego 16/17 nie musi teraz go ponawiać, chyba, że chce poprawić ocenę. 

Absolwenci licecjata WSGE , którzy od roku akademickiego 2017/2018 rozpoczynają studia magisterkie podchodzą do testu na poziomie B2+. 
 
Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał napisać test z języka niemieckiego proszę aby poinformował o tym mailowo Dziekanat do dnia 12 września . Proszę o taka informacje na poniższego maila : 
 b.zawadka @wsge.edu.pl
 

I termin testu - 15 września 2017 r. - godzina 16:40 sala 15 C ( budynek na Sienkiewicza 4 ) 
II termin testu - 19 września 2017 r. - godzina 17:00 sala 15 C ( budynek na Sienkiewicza 4) 

Na pierwszy zjazd - 15-16 września - lektoraty nie są ujęte w planach ze względu na możliwość napisania testu zwalniającego. Zajęcia z lektoratów na sali rozpoczną się od drugiego zjazdu. Grupy językowe zostaną dla Państwa udostępnione na Wirtualnym Dziekanacie 20 września. Lektoraty odbywają się w piatki w godzinach 16:40-18:15.       
Author: Zawadka Beata
Attachment
Wirtualny Dziekanat WSGE i WSNS v. 4.2.0 b12 Copyright (c) 2016 APR System